Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majowe spotkanie w plenerze (Wwa i okolice)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Majowe spotkanie w plenerze (Wwa i okolice)

    a ten terenik w połowie maja to gdzie planujecie? Jakby udało się zebrać tyle osób w teren co do knajpy to było by całkiem ciekawie

    #2
    Zamieszczone przez Baszyniak Zobacz posta
    a ten terenik w połowie maja to gdzie planujecie?
    Jeszcze nie wiadomo. Najsamprzód musi się znaleźć jakiś gównodowodzący

    Pozdrawiam,
    Gosia
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

    Komentarz


      #3
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez szymek1960 Zobacz posta
        Ja organizuję ziemniaki do ogniska. Reszta do ustalenia.
        Termin 15-16 maja?

        Zostało do ustalenia sensowne miejsce

        Pozdrawiam,
        Gosia
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz


          #5
          Gdyby było to tydzień później to na 75% bym się pisał. 15-16 prawdopodobnie będę w pracy
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            #6
            A zatem do wyboru są 15-16 lub 22-23. Może warto założyć ankietę w tej sprawie? Osobiście mam chwilowo inne plany na 22-23 ale albo je zmienię albo nie przyjadę i tragedia międzynarodowa się w żadnym wypadku nie stanie

            Z przyczyn czasowych nie podejmuję się ogarniania kwestii majowego spotkania w plenerze. Jak ktoś się czuje czasowo na siłach, niech ustali z resztą termin i miejsce

            Pozdrawiam,
            Gosia
            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

            Komentarz


              #7
              no jak dla mnie to 15-16 jest jak najbardziej oki

              Komentarz


                #8
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #9
                  siema jak naprawie spzeta po glebie to tez wpadne

                  Komentarz


                    #10
                    Na spotkaniu w 66 był poruszany temat i podobno jest fajne miejsce nad wisłą w okolicach powsina. Niech kolega pociągnie temat dalej i zdradzi miejsce.

                    Komentarz


                      #11
                      Ja bym wolal faktycznie 15-16 bo potem za 2 tygodnie chce się wybrać do Mińska mazowieckiego na zlot weteranów a muszę jeszcze parę gratów z Dęblina przywieść przed wyjazdem. ognisko jak najbardziej wskazane
                      Mam jeszcze taką propozycję że jak by pogoda nie dopisała 15-16 to można by wcześniej przełożyć termin na następny tydzień, co wy na to?
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
                        Na spotkaniu w 66 był poruszany temat i podobno jest fajne miejsce nad wisłą w okolicach powsina. Niech kolega pociągnie temat dalej i zdradzi miejsce.
                        owszem jest tam fajne miejsce, ale niestety jakieś miejscowe ciule naszpikowały tą trasę gwoździami. w najlepszym wypadku kapeć.. przynajmniej tak było ok 3 tyg temu...

                        Komentarz


                          #13
                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            #14
                            1. Kiedyś w trakcie jednej z wypraw geocaching'owych trafiłam fajne miejsce nad Jeziorką (między Zalesiem a Prażmowem). Niestety nie mam w tej chwili możliwości aby sprawdzić jak to wygląda.
                            2. Roztoka w Puszczy Kampinoskiej. Może jednak być sporo ludzi i jak się nie nazbiera swojego drewna, to trzeba sypnąć jakimś niewielkim groszem.
                            3. Okolice Sochaczewa - Młodzieszyn/Tułowice
                            4. Puszcza Biała
                            5. Puszcza Kozienicka
                            6. ...

                            itd. itp.

                            Wybór miejsca zależy od kilku czynników:
                            1. Nocleg w namiotach, czy po ognisku rozjazd do domów. Jeżeli z noclegiem, to lepsze będą miejsca bardziej na uboczu.
                            2. Z jakąś infrastrukturą (daszki, ławeczki, duperele) czy nie.
                            3. Coś ciekawego w okolicy do zobaczenia czy nie.
                            4. W jakiej odległości od Wwy.

                            Zamierzam w łykend pojechać gdzieś dalej rowerem, to się mogę przy okazji rozejrzeć..

                            Pozdrawiam,
                            Gosia
                            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                            Komentarz


                              #15
                              polecam zalesie górne jadąc od wawy przez piaseczno prosto przy znaku żabieniec w prwo dojeżdza sie do lasu i tam w lewo jakis kilometr moze dwa są daszki porobione z drewna i lawki przy każdym miejsce na ognisko no i drewno na opal zapewnione przez nadlesnictwo tylko nocleg tam odpada ,opcja druga blisko ogrodu botanicznego jadac drogą z klarysewa do skolimowa mija sie ogród botaniczny pan i w lewo w pola 50m w prawo dojeżdzamy do lasku iglastego przy którym rośnie stary duży dąb wszystko w około zarośniete brzózkami zawsze tam palilismy ognicha i nie raz zostawalo sie na noc siłą żeczy. Jest tylko jeden problem jezeli chodzi o mnie to 15,16 odpada od dawna planuje wypad na zlot w łochowie hardcore party.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X