Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kto robi dobre stelaże?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Oj byś się zdziwił jak rama może się wygiąć przy szlifie
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
      Oj byś się zdziwił jak rama może się wygiąć przy szlifie
      Oby tego typu rozważania pozostały tylko w odległej sferze teori!

      Czego nam wszystkim i sobie życzę!

      Komentarz


        #18
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #19
          Witam, ja właśnie biorę się powoli za robienie stelaży pod kufry alu i sakwy. Zorbie aluminiowe i metalowe (zobaczymy czy duża różnica w wadze) i spawam TIG-iem. Jak już skończę to wrzucę gotowy projekt i ew. jak ktoś nie ma jak zrobić to mógłbym zrobić za rozsądne pieniądze. Ale puki co muszę zrobić prototyp hehe

          Komentarz


            #20
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #21
              Dokładnie jak powyżej, tylko polecić! I to w rozsądnej cenie.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #22
                Kto chce mieć naprawde dobre gmole albo stelaże do super tenere niech dzwoni pod ten numer 694 361 777 i dowie się więcej.Kolega jeździ od lat na ST opracował i wykonał w kilku a może kilkunastu egzemplarzach gmole do XTZ,nie udziela się na żadnych forach motocyklowych ale jakiś czas temu jego gmole były wystawione na allegro.Widziałem te gmole na żywo i powiem że tak przemyślanej i mocnej konstrukcji do XTZ jeszcze nie widziałem.Stelaże też wykonuje,jeżdżą w kilku motocyklach kolegów i są proste i mocne,jeszcze żadnemu z nich się nic nie urwało.Może ktoś powiedzieć że reklamuje kolege i ma racje ale jakby kolega robił byle co to bym go nie polecał,kto chce mieć dobre gmole czy stelaże niech dzwoni do wykonawcy.

                Komentarz


                  #23
                  Linka jakiegoś do aukcji byśmy poprosili, a nie sam telefon. Zdjęcia posiadasz może?
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #24
                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      #25
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        #26
                        Nie masz numeru na główce ramy lub metalowej tabliczki w okolicach główki?
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                          Nie masz numeru na główce ramy lub metalowej tabliczki w okolicach główki?
                          To niestety nie wystarcza. Ostatnio byłem na badaniu i okazało się, że nie mam tabliczki znamionowej. Numer ramy i silnika nie wystarczył. Przepisy są w tej kwestii bardzo precyzyjne.

                          Co się wtedy robi?

                          Panowie wydali mi zaświadczenie, że motór sprawny technicznie, ale brakuje tabliczki.
                          Z tym zaświadczeniem i z dowodem rejestracyjnym udałem się do starostwa.
                          Tam wydali mi decyzję o zrobieniu duplikatu tabliczki.
                          Z tą decyzją z powrotem na stację.
                          Panowie duplikat zrobili (naklejka na ramie) i wbili badanie do dowodu.

                          Koszt całej zabawy - 45 PLN (35 tabliczka + 10 starostwo)

                          Komentarz


                            #28
                            Usunięte na żądanie użytkownika
                            Ostatnio edytowany przez Gość; 78.

                            Komentarz


                              #29
                              Szymek1960 następnym razem przed jazdą na "badanie" ściąg gmole i problem się rozwiąże teoretycznie. Żartowałem . Szczerze mówiąc to takich naklejek w ST widziałem całe 3 sztuki. Jeśli to jest faktycznie naklejka to odklej ją z kołyski, a przyklej w innym miejscu na ramie na jakimś "mintoqrze" i będzie dożywotnio problem rozwiązany.
                              Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                              Komentarz


                                #30
                                Panowie dostałem informację że są problemy przy montażu produktów ode mnie. Tak sobie czytałem odpowiedzi w tym wątku i faktycznie można zrozumnieć, że to chodzi o moje towary. Muszę założyć nowy post o gmolach, stopkach i stelażach i tam będziemy pisać o "plusach dodatnich" i "plusach ujemnych". Wszystkie sugestie będą mile widziane ponieważ pozwoli to wyeliminować problem w kolejnych sztukach. Paweł
                                Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X