Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Prawde mówiąc dłużej niż sezon 1 motocykla w sumie nie miałem (poza GS 500- 1,5) Mitasy owszem, to są kapcie na 2- 3 sezony. Jeżeli ktoś dużo jeździ, to warto je kupić- wtedy zazwyczaj po 2 sezonach są wyjechane.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #77
      Założyłem e07. Wygląd ok, w śniegu ładnie idzie A tak na moto:



      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #78
        Trochę się postarałem i przygotowałem małe zestawienie tańszych opon moim zdaniem nie koniecznie złych. Ceny są wzięte ze stronki Olek Motocykle.
        Załączone pliki
        Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #79
          O fajne. Może do tego jeszcze dodac opis do czego sie nadaje i byłoby git malina
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #80
            Nie znam opinii bo nie jeździłem jeszcze na tych rodzajach opon więc nie dodałem, jak by ktoś bardziej doświadczony zebrał takie podsumowanie to spokojnie można dodać
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #81
              Ja na MItasie 08 zrobilem łącznie 20 000km, a 07 teraz będę testować. 09 miał Bartez w swojej ST, może coś też skleci. Na dniach zrobię mały opis.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #82
                Ja kupilem nowy komplet Shinko E705 za 355zł, miekka guma, opony wydaja sie ok, ale dopiero w sobote bedzie mi dane je przetestowac, bo motór sie sklada ;-) Tyl kupil mi Marcin u olka (200) a przod brat w IC (155).
                Wczesniej mialem Metzelery Tourance z 2006r. (takie byly jak kupilem motór) i sa twarde, w teren ok ale na czarnym sliske, szczegolnie w winklach uciekal tyl, no i tyl szybko mi sie skonczyl, ale to przez palenie itp.
                Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #83
                  Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                  mialem Metzelery Tourance [..] w teren ok
                  Szczerze pisząc to ciężko mi sobie wyobrazić gorszą gumę do ST w teren....
                  sigpic

                  Komentarz


                    #84
                    Trocin mówi o jeździe w terenie czyli o pyrkaniu po polnych drogach do 30km/h a fxrider pewnie myślisz o śmiganiu w terenie na kochach KTMem
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #85
                      Ja wcozraj na e07 latałem w polu. Nieźle się trzyma, można prawie na leżąco w tym bagnie było zawracać. Tylko przód Shinko nie radzi sobie w typowym błocie.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #86
                        Usunięte na żądanie użytkownika

                        Komentarz


                          #87
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          Trocin mówi o jeździe w terenie czyli o pyrkaniu po polnych drogach do 30km/h a fxrider pewnie myślisz o śmiganiu w terenie na kochach KTMem
                          Dokladnie ;-)
                          Ja w ciezki teren sie nie zapuszczam, polne drogi i lesne sciezki to tak... Na razie zrobilem 200km na Shinko E705 i jestem bardzo zadowolony, trzyma sie super...
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            #88
                            Usunięte na żądanie użytkownika

                            Komentarz


                              #89
                              zmalazłem coś na podmianke do srojego moto do poatania w terenie ale nie wiem czy nie bedzie za wyska lub profil za niski 2,50/21 czy to odpowiednik rozmiaru 90/90/21
                              Gdy wokół Ciebie trzęsie się ziemia, bądź pewien jestm obok nie peniaj

                              Komentarz


                                #90
                                To nie jest odpowiednik 90tki ,jest dużo węższa. Calowo biorąc do tenerki to 3,5 lub 3.75 musiałoby być
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X