Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wyjęciem płytki zaworowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Problem z wyjęciem płytki zaworowej

    Może ktoś mi poradzi jak wyjąć zakleszczone płytki? Magnesem nie idzie, podważanie małym śrubokrętem też nic nie daje, nie chcą się nawet obrócić...

    Zdjęcie308.jpg
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga

    #2
    Spróbuj to delikatnie podgrzać lub uderzyć przez coś w jedną krawędź - tak aby podważyć.
    Umycie w benzynie też może pomóc.
    W ekstremalnym przypadku trzeba będzie pokombinować ze ściśnięciem sprężyny.
    Ostatnio edytowany przez fxrider; 1. Powód: źle spojrzałem i bzdury popisałem
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Najprościej dobierz sobie tulejkę o Å›rednicy zewnętrznej sprężyny przystaw do niej i przez gumowy młotek delikatnie uderz tak żeby wcisnąć troszkę sprężynę ale nie za mocno by nie na robić szkód wtedy płytka powinna sama odpaść,uważaj żeby nie spadła ci na dół

      Komentarz


        #4
        Ułożyłeś szklaniki, wałki, pokrywy wałków... itd., w takiej kolejnosci jak zdejmowałeś?

        Jak w końcu tę rurę od wody zdjąłeś?
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          Ułożyłeś szklaniki, wałki, pokrywy wałków... itd., w takiej kolejnosci jak zdejmowałeś?

          Jak w końcu tę rurę od wody zdjąłeś?
          Wszystko jest ładnie posegregowane, rurę od wody? nie miałem z nią żadnych problemów, normalnie imbusa odkręciłem
          dirtier, happier

          www.facebook.com/dalekadroga

          Komentarz


            #6
            Wybacz, chyba osoby mi sie pomyliły, kto inny miał z nią problemy Zreszta sam juz nie wiem
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Przetestowałem u siebie Kamil widział dwie płytki wyjść nie chciały wystarczy coś przystawić i nawet ręką uderzyć i płytka wypada proponuje tylko tłoki dać do dołu bo można zawór wygiąć a tego byśmy nie chcieli

              Komentarz

              Pracuję...
              X