Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zamówienie zbiorcze kufry alu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamówienie zbiorcze kufry alu

    Panowie zrobiłem pewną akcje na forum Klub Transalp bo tam moja przygoda się zaczęła z kuframi http://www.transalpclub.pl/forum/vie...hp?f=74&t=4022

    Aby cały projekt wypalił brakuje mi 5 osób do listy na dzień dzisiejszy ,wiem może sobie każdy z was moją ofertę różnie interpretować ale wyczytałem na starym waszym forum że są osoby zainteresowane moim kuframi

    Jeśli są osoby zainteresowane proszę stworzenie drugiej listy chętnych na tym forum ,
    Oczywiście na takich samych zasadach jak na forum Transalpa z tym że 10zł z każdej pary zasili wasze ,w mniejszy lub większy sposób.Wiem termin nieco mały wam zostawiłem na zgromadzenie środków dlatego do 7 marca macie czas na podjęcie decyzji .

    ps. jeśli coś jest nie zrozumiałe lub z czymś przeginam proszę o info

    wklejam ogłoszenie
    Zbiorowe zamówienie dotyczy 3 wymiarów kufrów aluminiowych w cenie 660 zł
    komplet składa się z 2 kufrów wyposażonych standardowo
    zawias rozczepiany
    zamek i 4 kluczyki pasujące do obydwóch kufrów (zamki klamry prawdopodobnie będą od kolegi Hiszpana11 bo fajne są z nierdzewki :resp: , foty klamry na dniach )
    uchwyty na pokrywie 4 szt
    komplet mocowań
    kufry spawane , nity tylko do zamków i zawiasów użyte dodatkowo klejone zawiasy i zamki

    wliczona wysyłka (nie wysyłam za pobraniem) możliwy odbiór osobisty ,montaż w cenie wysyłki na miejscu Strzelin hehe :crossy: :crossy: :crossy:
    10 zł z każdej pary zasila konto forum .(poproszę o dane jeśli projekt wypali)

    najważniejsze sprawą jest minimum 15 chętnych ,zamówienie przyjmuję do końca lutego (czas na zgromadzenie środków)a do połowy kwietnia macie kufry u siebie na rozpoczęcie sezonu !!
    kolejność otrzymywania towaru będzie data wpłaty !!



    1. 33l. mały
    A 44cm
    B 38cm
    C 20cm

    2. 36,5l.średni
    A 44cm
    B 38cm
    C 22 cm

    3. 41,8l.duży
    A 44cm
    B 38cm
    C 25cm
    lista powinna wyglądać tak
    np. 1. login :prawy mały ,lewy średni

    wybór dowolny który prawy który lewy ważne aby na liście takie info umieścić (inne wymiary dopłata i to już osobno na priwa proszę)

    PS. po stelaże zapraszam do kolegi Hiszpan11 w cenie 4stówek a to już z nim na priwa
    w ofercie ma do AfricaTwin , Transalp ,V storm ,Varadero

    aha możliwe że pojawi się kilka osób nowych tylko po to by kupić taniej proszę :thanks: :thanks: :thanks: ich łagodnie potraktować dla dobra ogółu :smile:

    zobaczę ilu będzie chętnych wtedy podam szczegóły płatności
    mam nadzieję ze nie złamałem tym ogłoszeniem żadnych zasad :bija: ?
    więcej info i opinie o kufrach znajdziecie na forum AT
    Pozdrawiam Randal !!! http://kufry-randal.strefa.pl/index.html

    #2
    Bierzcie ludzie kurw... bo później takiej okazji nie będzie!
    Cena jest maleńka, cały koplet, wytrzymałe to i praktyczne, pełni też rolę gmoli. Konstrukcja jest spawana, a nie nitowana czy klejona. W porównaniu do samoróby nitowanej robinej gdzieś w garażu z badziewia to niebo a ziemia - nie rozpłaszczy się podczas upadku, ani nie pognie przy byle glebie.
    Stelaże też są do dostania bezproblemowo za mniejszą kasę niz podał Randal

    Jeśli ktoś przegapi okazję i będzie chciał nabyć w przyszłosci kufry to niech zapomni o kufrach ponizej 1400 zł za komplet.

    Ale reklama, przynajmniej warta
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      To ja będę pierwszy?

      1. xieciu : prawy mały, lewy duży
      Hvězdy chtějí patřit Tobě...

      Komentarz


        #4
        1. xieciu : prawy mały, lewy duży
        2. LukaSS: prawy mały, lewy średni - jestem już na Trampku zapisany, więc tu tylko informacyjnie (zastanawiam się nad... lewy duży, prawy średni, ale poinformuję jeszcze)
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Chciałbym zobaczyć kufry od strony mocowań do stelaża oraz same mocowania -> chodzi o możliwość zamocowania tych kufrów na stelażach pod kufry plastikowe givi.
          A i czy jest możliwość dorobienia dodatkowych rzeczy do kufrów -> np zaczepu czy półki pod kanister/ wode w butelkach. Chodzi o taki aluminiowy występ.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            http://www.kufry-randal.strefa.pl/galeria.html mocowania znajdziesz w galerii ,stelaże givi można ostatecznie zaadoptować ,najlepiej fotkę mi wysłać i doradzę czy da się coś z tego zrobić .
            co do półek po butelki to każdy dostanie 2 kawałki blachy wygiętej i dociętej na szerokość kufra '' L'' i sobie zamontuje jak mu tam pasuje .W ofercie kanistrów z oryginalny mocowaniem nie posiadam .

            Komentarz


              #7
              O takie coś chodzi:

              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                Zobaczysz niedługo u mnie
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  Bartas fota z allegro za stopień skomplikowania trzeba zapłacić sam widzisz ile

                  Komentarz


                    #10
                    Ano z allegro, ale wiadomo o co lotto.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Więc zamykam listę .Xeciu wszystkie info dostałeś na priwa .
                      Poproszę admina o nr konta forum .

                      Komentarz


                        #12
                        Może ktoś zapodać, jak to wygląda na ST? Xieciu, Lukass?
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #13
                          LukaSS miał je na zlocie..
                          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                          Komentarz


                            #14
                            Wiem, ale chodzi o zdjęcia. Nie każdy był na zlocie, a wiem, że jest zapotrzebowanie na obejrzenie kufrów na ST
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              #15
                              Mi się nie podobają
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X