Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WYDECH MADE IN EDHAUST!-czy ktoś przerabiał?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    WYDECH MADE IN EDHAUST!-czy ktoś przerabiał?

    Od kilku dni przekopuję neta czytając o przerabianiu seryjnych wydechów przez Edzia z Modlina.GośÄ‡ działa już od kilku lat na rynku i powoli staje się rozpoznawaną i znaną firmą(przynajmniej na naszym podwórku).
    Dźwięk mojej Tereski(jak chyba wszystkich z seryjnymi wydechami)pozostawia wiele do życzenia-moim zdaniem.
    Zakup np.Lasera Pro Duro w moim przypadku absolutnie nie wchodzi w grę,natomiast przeróbka seryjnego w Edhaust-jak najbardziej-koszt ok.200-300pln.
    Chcę aby chodziła bardziej basowo,bez przesady z głośnością.Z tego co wyczytałem-to Ed powinien poradzić sobie z tą przeróbką bez problemu.Gdzieś w necie natrafiłem na wzmiankę że już robił ST.
    I w związku z tym pytanie-czy ktoś z forumowiczów posiada takowy wydech?Pełny przelot czy z komorą?(mnie bardziej interesuje ta druga wersja)Po zamontowaniu konieczna była regulacja gaźników?(interesują mnie także opinie po zamontowaniu wydechów innych firm -zależności pomiędzy założeniem tłumika a regulacjami,spalaniem,-ale nie pełnych przelotów i samoróbek).
    W zasadzie jestem zdecydowany na tłumik Eda-ale chciał bym usłyszeć opinie najlepiej tych którzy już taki tłumik posiadają.Pozdrówka!
    Stajnia Mustangów Siedlce

    #2
    Ja sam przerobilem koszt - kilka piwek, ktore wypilismy z kumplem przy szifierce i wiertarce + flaszka dla znajomego spawacza



    jak bedzie gadal zobaczymy, ale spodziewam sie glosnego wyraznego basu

    Za 200-300 zl mozesz juz ustrzelic fajnego przelota scorpiona, microna, marvinga czy cos w tym stylu
    Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      #3
      Mam przelotowego Microna. Glosny jak diabli. Mnie to raczej wkurzało, to go wywaliłem i leży w szafce. Miodek, postaraj się by twoja pucha gadała basowo i średnio głośno
      Konwersja XTZ660 na supermoto ;-) http://xtz660.blogspot.com

      Komentarz


        #4
        Dokładnie o ten bas mi chodziZ tego co czytałem i widziałem o Edziu to facet robi czary-mary z wydechami.Nie spotkałem się z negatywami na temat jego roboty a i wydechy brzmią rewelacyjnie.Oczywiście lepiej by było nie ruszać oryginała ale nie stać mnie na drugą puszkę.Jak zrobię to puszczę nagranie przed i po zmianie.Zobaczymy.
        Stajnia Mustangów Siedlce

        Komentarz


          #5
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            #6
            Blyshkrik-jak go Ci przerobił-chodzi mi o poziom basu i głośność-co zamówiłeś i jak to brzmiało w rzeczywistości?Jak to wpłynęło na pracę silnika,spalanie itp.Podziel się wrażeniami.
            Stajnia Mustangów Siedlce

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
              Ja dałem za swój 240 pln.
              Za ta cene chyba bym wolal poszukac jakiegos akcesoryjnego wydechu, a oryginal zostawic zeby w razie czego miec cichy tlumik

              Zamieszczone przez Eirkir Zobacz posta
              Mam przelotowego Microna. Glosny jak diabli. Mnie to raczej wkurzało, to go wywaliłem i leży w szafce.)
              Nie chcesz go sprzedac? jak cos to pisz na pw
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
                  jak lecieliśmy przez jakieś wiochy to już chamy z kilkuset metrów się zastanawiały czy wliźdź na szose czy nie
                  Hehe.... I TAK MA BYĆ
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    Za 200-300, to moża wyłapać Lasera Pro Duro.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        #12
                        a ma ktoś moze namiary na jakiś filmik zeby zobaczyć jak brzmi motocykl z tym wydechem z poloneza ? Przeglądałem na forum tematy i widze ze niektórzy robią takie eksperymenty

                        Komentarz


                          #13
                          Dzięki za namiary na vega.pokombinuję z moim.Wydechu raczej nie spylę
                          Stajnia Mustangów Siedlce

                          Komentarz


                            #14
                            No i dzisiaj przyszedł przerobiony wydech od EdaPo powrocie z roboty pierwsze kroki skierowałem do garażu.Po dwóch minutach pracy nareszcie usłyszałem nowe brzmienie.....Echhh...Super.Nie chciałem głośnego wydechu-nie lubię zatyczek do uszu-Ed zrobił dokładnie to o co mi chodziło.Nie jest za głośno-ale po odejściu od garażu na 25m słyszałem bulgotanie TereskiDźwięk nabrał zdecydowanej,trochę agresywnej,basowej barwy.Już nie jest bezpłciowo...Jak się uda to wrzucę filmiki z przed i po przeróbce
                            Stajnia Mustangów Siedlce

                            Komentarz


                              #15
                              Przerabiałem u Edzia tłumiki do YAMAHY R1 z 2008 roku. Z efektu tłumików EDHAUST jestem bardzo zadowolony, tłumiki dają bardzo ładny i basowy dźwięk. W swoim mieście byłem tzw królikiem doświadczalnym bo każdy się wahał czy dać do przeróbki, jaki będzie dźwięk itp. Po mojej przeróbce nikt już się nie waha. Z czystym sumieniem mogę polecić przeróbkę tłumików Edhaust!!!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X