Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam XTZ 660

    Notocykl sprowadzony z Włoch,rok prod.93
    Kolor czarny z zielonymi naklejkami.
    Przebieg licznikowy 26000km w co nie bardzo wierze.
    Kolega z forum ogladał i stwierdzil,że przebieg mozliwy bo silnik ladnie pracuje i rama od butow nie jest powycierana.
    Opony w ładnym stanie,napęd na początku naciagu,tarcze hamulcowe tez ok.
    Teresa lezała na prawej stronie nie bylo tego ucha przykrecanego do czachy,wypelnienia.Szyba wylamala przód czachy nad lampą.
    Ucho i wypelnienie juz kupilem pozostalo wyzeżbic przód czachy na jakiś wzór reyli lub kupic nowa 400zł u strzykawy z forum.
    Motocykl przygotuje technicznie zeby był do jazdy tzn.wymienie wszystkie plyny zrobie regulacje,wizualnie nie chce mi sie bo ja juz stary jestem
    Tenera ma jakis alarm z pilotem ale jeszcze tego nie rozgryzlem.
    Do motocykla daje kpl.dokumentów do rejestracji tzn,tłumaczenia,pierwszy przeglad i fakture vat marża,kupujacy z dokumentami idzie do wydzialu komunikacji i placi tylko za tablice 182 zł.Nie ma latania po skarbówce wypelniania PCC-3 i placenia podatku.
    Cena do oddania 4800 zł
    tel 510 169 407 GG 3038468

    #2
    JAkies fotki by sie przydały. Ludzie kupują oczami. Malowanie napewno łądne - jak moje....

    Komentarz


      #3
      Fotek jeszcze nie zrobilem bo moto rozkrecone musze wszystko przejrzec,poczyscic i poregulować.

      Komentarz


        #4
        Poproszę o zdjęcia. nawet rozkręconego.

        Komentarz


          #5
          Ja też poproszę zdjęcia.

          Komentarz


            #6

            Czacha do wymiany(nowa 400 zł u strzykawy z forum),brak lusterek(80 zl allegro),brak oslonki na kolektory (30 zl ktoś ma na forum gdzies jest temat) Na te części odpuszczam z ceny 600 zł.
            Silnik pracuje dobrze naped i opony prawie nowe.Załozyłem nowa swiece dodaje filtr oleju.

            Komentarz


              #7
              brak fotek.... popraw link.

              Komentarz


                #8
                Teresa sprzedana usunołem zdjecia.

                Komentarz

                Pracuję...
                X