Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Tenere- Jesenice 17-19.06.2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez King Of Snake Zobacz posta
    nie smuć się - postaramy się Ciebie rozweselić
    plakac nie bede. tydzien pozniej lecimy w bieszczady. nastepnie na festiwal ogni do ustki a kindery trzeba gdzies ulokowac. moja juz wybrala.

    Komentarz


      Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
      16. mario =
      17. DominikK
      25.Finek + plecak=


      [/INDENT]
      Ech.. biednemu zawsze wiatr w oczy. Czlowiek na jedna liste wpisuje sie trzy razy i trzy razy go wywalaja. Widocznie taka wola przeznaczenia. Bede spac tam gdzie sie obudze po imprezie ;-)
      Pozdro

      Komentarz


        1. advradek = chata A
        2. King Of Snake + plecak = chata A
        3. Banan + plecak = chata A
        4. Blyshkrik = chata A
        5. Ziut + plecak = chata A
        6. Jabol + plecak = chata A
        7. Sznycel = chata A
        8. Jarek11 + plecak=chata A
        9. Kojega = chata A
        10. ...............................wolna chata A
        11. Laguna = chata A
        12. Kamilltee = chata A
        13. Marcinjunak = chata A
        14. dex + plecak = chata A
        15. Kuba = chata A
        18. mario_xt600 = namiot
        19. dartirwroc = chata A
        20. Łojek = chata A
        21. Siwy= namiot
        22.Trusek =jesszcze nie wiem jak moja 2 polowa chatka A
        23. Beniamin = namiot
        24.Tuono = namiot
        26.erwinw = namiot
        27 KAMAZ77 + friend(kowol) + plecak =CHATA A
        28. kowol = chata A (kamaz friend)
        29. Tiffany660 + plecak = chata A
        30. czeczen = namiot-(lub opcja spławika)
        31.SUMO= Chata A (friend kamaza77)


        22 moto idą do chatki typu A
        6 moto gnije w namiocie
        a 3 poniżej bedą koczować wtym co zostanie

        16. mario =
        17. DominikK
        25.Finek + plecak=

        Plany się zmieniają, ja odpadam, powiedziałbym wcześniej ale na razie odcięty od neta jestem. Kto chciał jechać na chatkę, ma okazję.
        Pozdrawiam.

        Komentarz


          na 50% piszę się

          marcinjunak
          http://xtzclub.pl/threads/1461-Zlot-...11-kiedy/page4 ( http://mapy.google.pl/maps?f=d&sourc...,10.755615&z=7 ) ta twoja trasa jest dalej aktualna???
          jeśli tak to jestem zdecydowany już na 80% a co do noclegu można coś pomyśleć jestem ze Świebodzic (między Strzegomiem a Wałbrzychem według twojej trasy)
          Ostatnio edytowany przez Pan Prezes; 473.

          Komentarz


            Jestem w stanie zorganizować nocleg w okolicy Złotoryi-Lwówka Śląskiego w namiotach, może nawet domki, za przysÅ‚owiowe Bóg zapłać. Jeśli będzie kilku chętnych to się tym zajmę. W razie awarii w okolicy służę pomocą. Sam nie wiem, czy uda mi się być na zlocie w czerwcu mam obronę pracy.....Chętnie, jednak ugoszczę forumowiczów

            Komentarz


              Zamieszczone przez Pan Prezes Zobacz posta
              na 50% piszę się

              marcinjunak
              http://xtzclub.pl/threads/1461-Zlot-...11-kiedy/page4 ( http://mapy.google.pl/maps?f=d&sourc...,10.755615&z=7 ) ta twoja trasa jest dalej aktualna???
              jeśli tak to jestem zdecydowany już na 80% a co do noclegu można coś pomyśleć jestem ze Świebodzic (między Strzegomiem a Wałbrzychem według twojej trasy)
              Jak na razie to tylko wstępna trasa która założyłem, będe pewnie jechał z Leszkiem w stylu wcześniej uzgodnionym PPH wiec to jest jeszcze do uzgodnienia bliżej wyjazdu, nie wiem czy da sie uniknąć płacenia za autostradę A4 jeśli tak to bym sie przeleciał chwilę i przewietrzył zawory a jeśli nie to bokiem przez Świdnicę, ale dopasuje się do Leszka jeśli będzie miał inny plan. Się jeszcze zobaczy.
              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                Jak na razie to tylko wstępna trasa która założyłem, będe pewnie jechał z Leszkiem w stylu wcześniej uzgodnionym PPH wiec to jest jeszcze do uzgodnienia bliżej wyjazdu, nie wiem czy da sie uniknąć płacenia za autostradę A4 jeśli tak to bym sie przeleciał chwilę i przewietrzył zawory a jeśli nie to bokiem przez Świdnicę, ale dopasuje się do Leszka jeśli będzie miał inny plan. Się jeszcze zobaczy.
                A4 z Wrocławia w kierunku Zgorzelca jest darmowa to spokojnie możecie jechać tamtędy
                jak coś można było by się dołączyć do was w razie czego bo od niedawna mam i można powiedzieć, że się boję jechać w tak daleką trasę sam a Wy i tak chyba byście lecieli przez Świebodzice czy Wałbrzych (według tej trasy co ustaliliście)

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Pan Prezes Zobacz posta
                  A4 z Wrocławia w kierunku Zgorzelca jest darmowa to spokojnie możecie jechać tamtędy
                  jak coś można było by się dołączyć do was w razie czego bo od niedawna mam i można powiedzieć, że się boję jechać w tak daleką trasę sam a Wy i tak chyba byście lecieli przez Świebodzice czy Wałbrzych (według tej trasy co ustaliliście)
                  Nie ma problemu, ważne żebyś tempo trzymał a będzie git.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    myślę, że dam rade

                    Komentarz


                      Usunięte na żądanie użytkownika
                      Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
                        Uwaga

                        marcinjunak, ja to najlepiej poleciałbym na bełchtów i wrocek, potem na szklarska i jakuszyce i do pragi.
                        no chyba ze 8 na wro to straszna ch..nia i bede sie wkur... to polece na stalinogród i potem nach breslau A4.
                        wtępnie ustawiłem się z siwym w grójcu na 10 w czartek, bo plan jest taki zeby leciec z noclegiem, no chyba że robota mi wyjdzie (nie przypuszczam) to awarynie w piatek max 0600 ruszam i palnik do samej, no gdzie to tam ma byc ?

                        Opcja najprawdopodobna to na "spokojnie" w czwartek do wrocka, tam balet na rynku i w piatek na zlot. Osobiście ta opcja mi pasuje i wstępnie z siwym zostało przyklepane.

                        czyli trasa zaplanowana


                        a z noclegiem już coś wiecie we wrocku? macie tak jakąś fajną knajpę z trawnikiem do spania ? albo kogoś pod wrockiem z podwórkiem
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            A jeszcze takie pytanie organizacyjne, jakie papiery zabierać ze sobą? Jakieś paszporty i inne zielone karty czy coś takiego? Już było wczesniej pisane że autobahny w pepikowie są darmowe dla moto wiec minety odpadają
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Usunięte na żądanie użytkownika

                              Komentarz


                                Usunięte na żądanie użytkownika

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X