Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A może organizacja drugiego, klubowego zlotu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A może organizacja drugiego, klubowego zlotu?

    Zamieszczone przez King Of Snake Zobacz posta
    co za pytanie - bierz!! moja będzie miała kolejną kompankę do rozpusty
    Dzisiaj się mnie zapytała, dlaczego XTZ ma zlot tylko raz w roku... Może faktycznie zaczniemy robić 2??
    Masz rację tylko może nie od razu zlot tylko np. spotkanie forumowe

    #2
    Spotkanie forumowe to dobry pomysł tylko pytanie gdzie ? Bo użytkownicy są z całej polski
    .

    Komentarz


      #3
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #4
        King więc w przyszłym roku czekamy na propozycję od ciebie na spotkanie forumowe nad morzem, mam nadzieję że pociągniesz ten temat, i znajdziesz jakąś fajną miejscówkę ja się piszę na 100%
        Siedlar pomysł warty przemyślenia tylko jest mały problem zlot jest 17-19 czerwca czy jeszcze nie będzie za chłodno na takie sporty i czy będą mieli otwarte
        Ostatnio edytowany przez Kojega; 229.

        Komentarz


          #5
          No jak by King organizował spotkanie weekendowe i do tego jeszcze z plażowaniem to ja spokojnie mogę się już wpisać na listę obecności

          A może organizacja drugiego zlotu xtz to nie głupi pomysł? trzeba by tylko jakąś miejscówkę znaleźć z bazą noclegową i myślę że na pewno by się udało, bez jakiś tam większych atrakcji turystycznych czy coś tam bo te zapewniają sami użytkownicy

          ja bym proponował wybrzeże jak najbardziej, gdzie już nie ważne, oby plaża była i morze
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez King Of Snake Zobacz posta
              dla mnie nie ma problemu - założę później inny wątek z ustaleniem terminu Spotu - wyflancuję Wam taki offik, że na kolanach będziecie prosić o zakończenie
              jak ty jedziesz wiadrem to ja się pisze spokojnie
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #9
                  King termin to powinien być raczej w miesiącach letnich żeby można było jeszcze plażę zahaczyć czyli lipiec sierpień
                  Ostatnio edytowany przez Gosienka; 2. Powód: ort.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
                    King termin to powinien być raczej w miesiącach letnich żeby można było jeszcze plażę zahaczyć czyli lipiec sierpień
                    Właśnie nie, lepiej jak ten cały motłoch z plaży się wyniesie bo tak to nie będzie można nawet wjechać na chwile bo zaraz ktoś po psy bedzie dzwonił, dla mnie morze jak najbardziej pasuje, termin październik ok.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      Marcin zależy gdzie mamy zamiar plażować.
                      W tym roku byłem ze znajomym w Jastrzębiej, i jest tam taki długi odcinek plaży aż do samej Karwi gdzie nawet w słoneczne dni nikogo nie było wiem bo szaleliśmy tam jego samochodem.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
                        Marcin zależy gdzie mamy zamiar plażować.
                        W tym roku byłem ze znajomym w Jastrzębiej, i jest tam taki długi odcinek plaży aż do samej Karwi gdzie nawet w słoneczne dni nikogo nie było wiem bo szaleliśmy tam jego samochodem.
                        Ja tam zawsze jestem chętny żeby ruszyć na wybrzeże, jak będziesz miał ochotę to zawsze możemy w sezonie odwiedzić kolege kinga albo twoich znajomych, wszystko zależy tylko od tego żebym miał kase i trochę wolnego czasu nawet wypad weekendowy by wchodził w grę
                        bliżej sezonu trzeba by się zgadać to może coś się zorganizuje

                        King a czytałeś pw ode mnie? Wysłałem Ci dzisiaj koło południa.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          dla mnie też, więc myślę że spotkanie bis się odbędzie
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            i ja się podpisuję - trzeba odwiedzić KoFS'a w mateczniku

                            Komentarz


                              #15
                              Kolego marcinjunak - zapewniam że sezon czy nie sezon bez problemu są tereny bez "motłochu" - czasami nawet 10km bez żywej duszy na plaży. Żeby spotkać psiarnie to też trzeba mieć życiowe "szczęście". A więc zapraszam na wybrzeże!
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X